14.08.2015

Alekon Holdingu tootevalik täienes Itaali tootja FTMH (Fantuzzi Team Material Handling S.r.l.) konteinerikäsitlusmasinate mudeli valikuga sadamate, terminaalide ja rasketoostuse jaoks.
Alekon Holding ja FTMH alustavad koostööd seadmete müügi, hoolduse ja moderniseerimis/uuenduse valdgkonnas Leedus, Lätis ja Eestis.
FTMH loodi 2014 aastal, endiste Fantuzzi inseneride poolt, kes omavad mitme aastast kogemust tootmises, hoolduses ja käitamis alal konteinertõstukite ja suurte kahveltõstukite valdgkonnas.

Esimene reachstackeri mudel FT 45-60 sai turul suure tunnustuse ja tellimuste osa, tänu praktilistele, lihtsatele ja kindlatele tehnilistele lahendustele. Kasutatakse ainult VOLVO mootoreid ja Euroopa päritolu tootjate komponente. Hetkel toimub ettevõtte laienemine. Suurendatakse tootmisvõimsust uute mudelite tootmiseks, kui ka kasutatud konteinerikäsitlusmasinate täielikuks moderniseerimiseks, andes masinale uue elu.

FantuzziTMH mudelivalikus on saadaval erinevad konteinertõstukid ja suured kahveltõstukid koos erilahendustega vastavalt tellija soovile.
Meil on hea meel pakkuda enda poolt täiendavat tuge ja informatsiooni edasiseks koostööks. Rohkem tehnikast.
Tagasi